Levné volání

phoneVyužijte výhody operátorů, které mají pro uzavřené skupiny zákazníků jako jsou velké firmy a zajmové organizace.

Monitoring FVE

user1 img1Monitoring FVE v sobě integruje funkce, které ocení každý majitel fotovoltaické elektrárny. Monitorujeme měřící zařízení, meteostanice a střídače.

ONLINE podpora

user1 img3Pomocí softwaru TeamViewer se lze připojit k Vašemu počítači a provést za Vás požadované nastavení. Stáhnout, Další verze.

Webové stránky a aplikace

Poskytuji tvorbu webových stránek, e-shopů a www aplikací. Stránky jsou dělány se zvýšeným důrazem na přehlednost a jednoduchost pro návštěvníky webu. Každá zakázka je řešena vždy individuálně aby bylo možné co nejlépe vyhovět veškerým požadavkům.

Redakční systém

Výhodou stránek založených na redakčním systému je především snadná správa obsahu, který si klient zvládne sám upravovat a tvořit nový. Další výhodou je rozšiřitelnost o další webové aplikace (foto galerie, jazyky, e-shop ) a celý systém snadno vylepšovat dle Vašich požadavků.


Grafický návrh

Grafický vzhled Vašich stránek je to, co návštěvníka zaujme na první pohled, proto je důležité, aby grafický vzhled Vašeho webu byl jedinečný, nápaditý a také přehledný, zkrátka takový, aby návštěvníka na první pohled upoutal. Je možné si vybrat z již hotových šablon, kde je možnost úprav pro dané použití a nebo vytvořit vlastní návrh zákazníkovi přímo na míru.

Realizace

Pokud uživatel má připraveny vlastní podklady (texty, obrázky, soubory atd.), lze během krátké doby vytvořit moderní webovou prezentaci.

Kontakt

Email: ondra@zapotocny.cz

Telefon: +420 723 636 289